Utkání se Sršni z Běchovic

01.11.2021

Do první čtvrtiny jsme vstoupili poměrně hezky a v průběhu jsme vedli 2:1. Pak se asi něco muselo stát a my jsme náhle začali dostávat jeden gól za druhým. Bechovičtí Sršni stříleli přesně tam, kam naši brankáři nedosáhli, těsně pod břevno. Utkání mělo podobný průběh i v druhé čtvrtině. Měli jsme šance, ale nedokázali jsme je využít. Naopak soupeř umístěnými střelami navyšoval skóre. Poločas tedy 4:9 z našeho pohledu.

V třetí části jsme tlačili více než soupeř, ale pořád se na výsledku nic výrazně nezměnilo, a to i přes velkou snahu kluků otočit zápas. Během zápasu jsme zahodili minimálně 5-7 gólů, které by se nám ve finále dost hodily. V poslední čtvrtině nám konečně všechno vycházelo a dostali jsme za záda brankáře 6 gólů. Konečný výsledek bohužel 13:16.