HODNOCENÍ ZÁPASŮ A TURNAJŮ

V sobotu 4. 5. jsme na Tempu odehráli zápas proti FK Dukla Praha. Hrálo se na dvě hřiště systémem 4+1.

V neděli 28. 4. jsme se účastnili MINI turnájku (Modřany, Tempo, Háje) v Modřanech. Turnaj byl plánován tak, abychom mohli hrát na dvou hřištích zároveň 3+0 a 4+1 s občasnými pauzami.

V sobotu 13. 4. jsme měli na Tempu hned dva zápasy po sobě. Nejprve jedna parta hrála zápas s klubem FC Háje a poté druhá s ABC Braník.

V neděli 7. 4. jsme odehráli turnaj ve Všeradicích. Oproti minulému víkendu v Kolodějích to byla příjemná změna. Organizace turnaje byla bez problémů a větších časových prodlev. Když jsme zrovna nehráli, mohli kluci využít vedlejší hriště, kde vyzvali i nás trenéry.

V sobotu 30. 3. jsme se se dvěma týmy zúčastnili turnaje v Kolodějích, který byl rozdělen do dvou skupin (od 8 a od 11). Bohužel pořadatelé turnaje vůbec nezvládli organizaci. Mezi zápasy především v první skupině byly dlouhé prodlevy a pro druhou skupinu začal turnaj s velkým zpožděním.

V neděli jsme měli domluvený přátelský zápas s týmem z Nového Bydžova. S jejich trenérem jsme se domluvili na tom, že to bude převážně pro kluky, kteří se se systémem hry 4+1 stále ještě seznamují a jejich fotbalové dovenosti jsou v počátcích.

Nedělní předpověď nevypadala vůbec dobře. I přesto jsme se sešli v hojném počtu v ranních hodinách na Tempu, abychom odehráli zápas s Vršovicemi. To je dobrý ukazatel, který do budoucna tvoří hráčův chrakter. Samozřejmě jsme si vědomi, že jde stále o děti a proto jsme se snažili o minimální prostoje mezi čtvrtinami. Poslední čtvrtinu jsme zkrátili...

V sobotu 9. 3. jsme se znovu zúčastnili turnaje v Dolních Břežanech a to hned se třemi týmy. Tentokrát v systému hry 3vs3 na třech hřištích, který nám byl daleko bližší než posledně, když jsme hráli 4+1 na obrovském hřišti. Měli jsme až na Vlašim úplně stejné soupeře jako posledně: Vestec, ELFA, D. Břežany.

Jarní prázdniny jsme zakončili v neděli 17. 2. turnajem v Kolodějích. Na tomto turnaji jsme odehráli celkem čtyři utkání v rychlém sledu za sebou. Našimi soupeři byli SK Český Brod, FA Praha, FK Králův Dvůr a SK Kolovraty.

Prázdninová neděle 10. 2. se pro hráče našeho týmu, kteří neodjeli na hory, nesla ve znamení dopoledního turnaje ve Zbuzanech. Celkem kluci odehráli pět utkání. Postupně proti týmům: Štítarský SK, SK Cembrit Beroun, TJ Štěchovice, Petřín Plzeň a o umístění s SK Union Vršovice.