HODNOCENÍ ZÁPASŮ A TURNAJŮ

V neděli nás čekalo utkání na Bohemce. Náš tým se s týmem Bohemky potkal v loňském roce již mnohokrát. Z hlediska nastřílených branek to bylo poměrně vyrovnané utkání. Našim se podařilo nastřílet krásných 28 gólů. Úroveň dovedností (střelba, vedení míče, kličky, přihrávky) byla celkově také na srovnatelné úrovni.

První soutěžní utkání (celkově druhé ) ve formátu 4+1 odehráli kluci z Barcelony v sobotu dopoledne. Na tomto zápase bylo krásně vidět, jak moc se kluci dokáží během jediného zápasu posunout v chápání hry a herním sebevědomí. V první čtvrtině byli ještě malinko ustrašení a nepovedlo se jim vstřelit branku. V pauze jsme se připomněli jakým způsobem...

V neděli nás čekali hned dvě premiérová utkání obou našich týmů v soutěžích. Proto se museli i trenéři rozdělit. Barcelona se vydala na zápas s děvčaty z Braníku. Některé z dívek byly i o dva roky starší. Naši kluci se však nezalekli a ukázali, že dravost se silnějšími a většími protihráčkami jim není cizí. Původně jsme měli hrát 4+1,...

První mistrovské utkání 4+1 v soutěži odehráli naši kluci na dvě hřiště proti Xaverovu. Utkání po herní stránce ukázalo, že kluci mají velikou chuť hrát a dávat góly. To dokazuje i přes padesát vstřelených branek. Podle slov trenérů Petra a Tomáše se kluci dobře vypořádali s počátky dělení na "posty" předních a zadních hráčů. Nám jde především o...

V sobotu 4. 5. jsme na Tempu odehráli zápas proti FK Dukla Praha. Hrálo se na dvě hřiště systémem 4+1.

V neděli 28. 4. jsme se účastnili MINI turnájku (Modřany, Tempo, Háje) v Modřanech. Turnaj byl plánován tak, abychom mohli hrát na dvou hřištích zároveň 3+0 a 4+1 s občasnými pauzami.

V sobotu 13. 4. jsme měli na Tempu hned dva zápasy po sobě. Nejprve jedna parta hrála zápas s klubem FC Háje a poté druhá s ABC Braník.

V neděli 7. 4. jsme odehráli turnaj ve Všeradicích. Oproti minulému víkendu v Kolodějích to byla příjemná změna. Organizace turnaje byla bez problémů a větších časových prodlev. Když jsme zrovna nehráli, mohli kluci využít vedlejší hriště, kde vyzvali i nás trenéry.

V sobotu 30. 3. jsme se se dvěma týmy zúčastnili turnaje v Kolodějích, který byl rozdělen do dvou skupin (od 8 a od 11). Bohužel pořadatelé turnaje vůbec nezvládli organizaci. Mezi zápasy především v první skupině byly dlouhé prodlevy a pro druhou skupinu začal turnaj s velkým zpožděním.

V neděli jsme měli domluvený přátelský zápas s týmem z Nového Bydžova. S jejich trenérem jsme se domluvili na tom, že to bude převážně pro kluky, kteří se se systémem hry 4+1 stále ještě seznamují a jejich fotbalové dovenosti jsou v počátcích.