Utkání se Spartou 20. 10.

24.10.2019

V neděli nás čekal souboj s týmem Sparty. Původně jsme měli hrát proti mixu ročníků 12/13, ale nakonec jsme hráli pouze proti ročníku 2013. I tak to bylo zajímavé porovnání s kluky z výběrového klubu.

Musím naše kluky pochválit za aktivitu se kterou do zápasu vstoupili. Již od úvodu ukázali, že jsou před sparťanskými hráči hodně napřed především po "taktické" stránce. Náš soupeř tvořil často chumel u míče, ale kluci se s tím rychle dokázali vypořádat roztahováním hry. Poté už byl větší prostor k individuálním akcím. Kluky jsme v dovednostech hodně podporovali a oni se nebáli je vyzkoušet. Bohužel se na zápase malinko podepsal věkový rozdíl, který byl znát především na fyzické vyspělosti. Hráči soupeře se to pak našim klukům snažili znepříjemnit tvrdostí a důrazem. Občas to přecházelo až ve zbytečnou zákeřnost. Kluci se s tím dokázali vypořádat a sparťanům nastříleli parádních 30 branek.

V dalším kole nás čeká zajímavý duel se Slavií. Tak uvidíme jak se s tím kluci popasují. :-)