Utkání se Smíchovem

19.10.2021

Hráči Smíchova byli poměrně velcí a siloví, takže nám bylo jasné, že v utkání budou alfou a omegou osobní souboje. Úvod zápasu a vlastně celá první čtvrtina byla čistě v naší režii, vyhráli jsme ji jasně 3:0. Soupeř poté zabral a skóre v půli zápasu bylo poměrně těsné - 5:3. U kluků jsme vypozorovali rezervy především v přepínání z útočení do bránění, které bylo příliš pomalé a málem nás stálo více obdržených gólů. Zároveň jsme apelovali na častější využívání brankáře při hře. To se klukům v následujících dvou čtvrtinách víceméně podařilo do hry aplikovat a hra se stala více přímočarou. Smíchov sice postupně skóre pouze dotahoval, nicméně i jeho hra se zlepšila. Celkové skóre 13:8, myslím, spravedlivě odráží obraz hry.