Utkání se Slivencem

26.10.2021

Utkání proti Slivenci nebylo pro kluky po fyzické stránce jednoduché, protože soupeř přijel s několika hráči ročníku 2011. Protihráči byli vyšší a silnější, ale s většinou soubojů jsme si dokázali poradit.

I přes to, že jsme v první čtvrtině tvrdě bojovali, obdrželi jsme dvě branky a žádnou nevstřelili. V další části zápasů byl cíl jasný, otočit skóre. Začali jsme dávat míč dříve od nohy a hráli jsme i lépe. Poločas skončil 3:4. Vstup do druhé půlky se nám vůbec nepovedl, darovali jsme soupeři laciné góly, a proto jsme třetí čtvrtinu prohráli rozdílem 2:5. Posledních sedmnáct minut jsme soupeře tlačili. Konečný výsledek zápasu Tempo : Slivenec 7:11.

I když jsme zápas prohráli a kluci byli zklamání, musím je pochválit za zlepšenou rozehrávku od branky. Také se mi líbilo, že jsme i přes tvrdost soupeře, neprohrávali tolik osobních soubojů a obětavě jsme bránili a to i s pěknými zákroky brankářů. Na co se ještě musíme zaměřit je přepínání z útočné a obranné fáze.