Utkání s Cholupicemi 10. 10.

11.10.2020

V sobotu brzo ráno nás v Cholupicích nepřivítalo vůbec dobré počasí. Kluci však přišli na utkání velmi dobře naladění. V první části utkání jsme byli s míčem šikovní, ale nedokázali jsme vstřelit žádnou branku. I když kluci měli většinu času míč na kopačkách, tak nám soupeř při nevystupování našeho brankáře rychle odskočil na rozdíl tří branek. Po první části utkání jsme si řekli, že budeme více odvážní a že se kluci budou více tlačit do zakončení. Druhá část zápasu byla parádní. Kluci hráli důrazně, odvážně v soubojích 1vs1 a nepříznivý stav v rámci 15 minut otočili 6 góly na svou stranu. Vůlí nevzdávat se a otočit utkání převážně odvahou v soubojích 1v1 nám udělali velkou radost. Ve třetí čtvrtině kluci ještě několik pěkných gólů přidali, ale potom na pár minut úplně přestali hrát a soupeř vyrovnal. Závěr zápasu byl trošku jako na houpačce, ale kluci věděli, že to mají ve svých rukách (nohách) a utkání dokázali poměrně těsně zvítězit 16:13.

Z tohoto utkání mi utkvělo v hlavě hned několik věcí. Byla to hlavně velmi přátelská atmosféra cholupického prostředí, kdy trenér domácích (zároveň rozhodčí) nepískal každý pád dítěte na zem a zároveň učil děti fotbalu podobnou cestou jako my. Ještě bych chtěl vypíchnout, jak naši kluci byli v některých momentech velmi chytří. Z rozehrávky od branky dokázali krásně najít volné spoluhráče nabíhající za soupeřovi obránce v podstatě bez rozmyslu. Hodně na sebe začínají mluvit. Dále se mi také líbilo, že jsme se snažili z autů vyjíždět v rychlosti a třešničkou na dortu bylo, když náš brankář proběhnul s lehkostí celé hřiště a dal gól. :)

© 2018 Worlds Collide. Všechna práva vyhrazena.