Utkání s Bohemians 1905

07.09.2021

K domácímu utkání proti týmu Bohemians 1905 jsme nastoupili v neúplné sestavě a na obě hřistě jsme měli dohromady pouze jednoho hráče na střídání. Očekávali jsme vyrovnaný zápas a kluky upozorňovali na výborný důraz a rychlost v přechodové fázi hostující Bohemky.

Utkání v prvních dvou čtvrtinách nabídlo rychlý vyrovnaný fotbal s góly na obou stranách. Ve druhé polovině už přebírali otěže zápasu hráči Bohemians a zaslouženě vyhráli poměrně vysokým rozdílem.

V zápase nám dělala problém především rozehrávka od vlastního brankáře, kde jsme svými vlastními chybami darovali soupeři brankové příležitosti. Také slabší koncovka a spousta neproměněných šancí nás stála možnost utkání ještě zdramatizovat.

Klukům nelze upřít snahu a bojovnost. Nám trenérům utkání přineslo mnoho podnětů k zamyšlení a inspirace do dalšího tréninkového procesu.

Jan Pšenčík