Utkání s Aritmou

22.09.2021

Ani prudký déšť nás nezastavil...

K netradičnímu čtvrtečnímu zápasu jsme zavítali do areálu SK Aritma Praha. Déšť nás přivítal už při rozcvičce. Zprvu jemné mrholení, opravdová průtrž mračen na nás teprve čekala.

Zápas se hrál od první minuty na bránu soupeře. Jedna útočná akce střídala druhou, kluky chválím za snahu o kombinační hru. Většinu vypracovaných šancí jsme byli také schopni proměnit, což se projevilo na výsledku po prvních dvou čtvrtinách - 10:1 pro Tempo.

Síla deště se stupňovala což ovlivnilo i samotné utkání. Zhoršili jsme kombinační hru a hráli daleko více individuálně. Nicméně i tak byli kluci úspěšní a dál přidávali branky. Pouze jednou se podařilo soupeři přejít do brejkové situace a vstřelit svůj druhý gól. Celkově jsme soupeře z Aritmy přehráli v poměru 20:2.

Zápas nám ukázal, že jsme schopní si vytvořit velké množství šancí a drtivou většinu z nich i proměnit. Na druhou stranu máme stále rezervy ve výstavbě od branky a přenášení těžiště hry.

Chtěl bych pochválit všechny kluky za pracovitý výkon od první do poslední minuty. Dále všechny rodiče, které nezastavil ani prudký dešť a po celý zápas byla slyšet jejich hlasitá podpora.