Utkání na Hájích 19. 10.

24.10.2019

Poslední soutěžní utkání podzimní části sezóny čekalo kluky z Barcelony. Hrálo se na umělce v Hájích. Musím říct, že tato soutěž ve všem splnila naše očekávání. Kluci dostávají prostor, aby se ve hře rozvíjeli vlastním tempem a zároveň mají možnost prožít radost ze hry a vstřelených gólů.

Poslední utkání bylo ukázkou toho, jak velký pokrok mnoho našich kluků za těch 6 zápasů podzimu na velkém hřišti udělalo. Myslím tím, odvahu a realizaci soubojů 1vs1, dalé dravost v soubojích o míč, čtení hry, rozehrávání od branky, zvětšování hřiště a mnoho dalších. V podstatě bych vyjmenoval vše čemu se kluci v tréninkách i zápasech učí. Kluci v zápase nastříleli přibližně 17 branek a myslím, že si zápas pořádně užili.

V další části sezóny si kluci užijí volné víkendy na výlety s rodiči, ale v listopadu je ještě určitě čeká nějaký ten přátelák nebo turnaj.