Základní informace soustředění 2019

14.07.2019

Na soustředění bude potřeba při předání dětí trenérům odevzdat:

• bezinfekčnost (přiloženo) - datum musí být den odjezdu - tedy 22.8.2019
  • kartičku zdravotní pojišťovny - stačí kopie
  • posudek o zdravotní způsobilosti - od praktického lékaře - platí 2 roky (pokud někdo má ze školky či školy v přírodě, muže to použít)
  • seznam léků a popř. léky ( napsané použití a dávkování) - děti nebudou mít léky u sebe - budou u vedoucí a zdravotnice Simči

Odjezd bude ve čtvrtek 22. 8. mezi 8:00 a 9:00 společně vlakem ze Smíchova do Řevnic. Rodiče si budou děti vyzvedávat v neděli 25. 8. v Řevnicích po přátelském zápase. Konec je plánován kolem poledne. Oběd už objednaný není. Bližší informace k odjezdu a věcem potřebným na soustředění budou na webu přibližně 1-2 týdny před soustředěním.