Turnaj "Neberte nám naši hru" 8. 5. ARITMA

23.04.2019

Nominace: Jankto, Janda, Brožík, Stehlík, Růžička, Ton, Šulc, Kantor F., Novák M., Částka, Černý, Pařízek, Svatoš

NOMINACI POTVRZUJTE JIŽ NYNÍ!

Adresa: Nad Lávkou 5, 160 00 Praha 6 - Veleslavín (hřiště SK Aritma Praha)

Začátek: 9:00

Sraz: 8:30

Předpokládaný konec: 11:30

Systém hry: 3vs3 (budeme mít 2 týmy)

Všichni nominovaní a klidně i nenominovaní budou mít den předtím odpoledne (tedy 7. 5.) společné posezení na Tempu. Nejspíš opekání buřtů. V případě většího zájmu by nominovaní mohli přespat na Tempu v šatnách (teambuildingová akce) a ráno by se společně auty přejíždělo na turnaj.  Soupeři na turnaji zatím nejsou známí. Jde především o to, aby kluci, kteří letos tolik nejezdili na turnaje, měli také společný zážitek. Proto nás bude výjímečně i víc na střídání. Budeme se snažit, aby si to děti hlavně užily nehledě na výsledek. Rozdíly mezi týmy nejsou ve hře 3vs3 tak znatelné jako ve formě 4+1.  Původně jsme chtěli klukům uspořádat turnaj na Tempu, kde by byli všichni soupeři herně přibližně vyrovnaní. Bohužel odezva pozvaných týmů nebyla dostačující na uspořádání turnaje. Proto jsme zvolili tuto náhradní variantu.