Soustředění Řevnice

14.08.2019

Společný sraz bude ve čtvrtek 22. 8. na Tempu nejpozději v 7:20. Od rodičů budeme vybírat před společným odchodem na autobus toto:

• bezinfekčnost  - datum musí být den odjezdu - tedy 22.8.2019
  • kartičku zdravotní pojišťovny - stačí kopie
  • posudek o zdravotní způsobilosti - od praktického lékaře
  • seznam léků a léky ( napsané použití a dávkování)

Adresa pro vyzvednutí dětí v neděli: Karlštejnská 1148, 252 30 Řevnice

Tašky s oblečením a dalšími věcmi budeme odvážet dodávkou všem dětem z Tempa. Děti budou mít do vlaku s sebou malý batůžek, kde by měla být svačina na dopoledne (soustředění začínáme až obědem) a pití. Soustředění bude ukončeno v neděli přátelským zápasem přímo v Řevnicích. Zápas začne cca. v 9:30 a konec bude kolem 11:00. Potom ještě budeme zkoušet nové týmové oblečení společně s rodiči (v případě, že nám prodejce včas dodá oblečení na zkoušku). Bylo by dobré, aby rodiče nedávali dětem s sebou na soustředění mobilní telefony ani jinou elektroniku. Průběžná fotodokumentace ze soustředění bude zveřejňována na našem na facebooku.

S sebou:

-opalovací krém, kšiltovka, láhev na pití, týmové triko, lib. deskové hry, karty, šusťákovka, psací potřeby, malý batoh, spodní prádlo, ponožky, (stulpny), mikina, tepláky, šortky, další sportovní trička, baterka (dle uvážení), ručník, plavky, hyg. potřeby (mýdlo, kartáček, pasta), kopačky (turfy), pantofle, botasky, kapesníky